Наші групи

11.Лют.2020

Наші талановиті дівчата, “маленькі янголятка” своїм душевним виступом підкорили серця вихователів Методичного об’єднання   м. Житомира. Пишаємось юними обдаруваннями та чекаємо нових творчих досягнень!

Детальніше
14.Січ.2020

Інспектори сектору зв’язків з громадськістю УПП в Житомирській області старший лейтенант поліції Йосипчук М.Д. та сержайнт поліції Онищенко Л.О. провели інтерактивне заняття та профілактичну бесіду на тему “Безпечна поведінка на дорозі” для вихованців ЖДНЗ № 35.    

Детальніше
14.Січ.2020

Щорічно в нашому закладі весело та яскраво відбуваються Свята Маланки та Василя, де діти активно залучаються до збереження українських традицій, народного фольклору, щедрують та посівають у всіх дитячих групах, зичать один одному здоров’я, миру, добра та благополуччя.

Детальніше
28.Лют.2018

Ми – малята, дошкільнята В нас умілі рученята Ми малюєм, ліпим, граєм І в природі спостерігаєм. Весело в садочку жити – ніколи тужити!!! В групі “Горобинка” з дітьми 6-го року життя  працюють вихователі Таценко Юлія Францівна та Руденко Оксана Юріївна, які впроваджують у освітній процес Програму “Впевнений старт”, розвивають дружні взаємовідносини в дитячому колективі, приділяють … Продовжити читання “Група “ГОРОБИНКА””

Детальніше
28.Лют.2018

Ми – “метелики”маленькі, Ми – охайні, чепурненькі, Ми – красиві і здорові, Ми – веселі і чудові!!! Діти 5 – року життя залюбки опановують необхідні знання і новий досвід для гармонійного та різнобічного розвитку, спостерігаючи, досліджуючи, занурюючись у дивовижний навколишній світ. Освітній процес забезпечують вихователі – Чубарова Марина Станіславівна,  Чеснокова Олена Миколаївна.

Детальніше
error: Content is protected !!