Новини

30.Кві.2021

Великдень – одне з найочікуваніших дітьми свят, адже саме у цей день вони нарешті зможуть поласувати такими унікальними смаколиками як паски та крашанки.  В більшості родин існує традиція підготовки та святкування: ретельно прибирають та очищують оселю та власні думки, готують різноманітні смаколики, випікаються духмяні паски, спілкуються в колі рідних, дідусі та бабусі  передають свою мудрість … Продовжити читання “Готуємось до Великодня”

Детальніше
26.Кві.2021

На виконання Закону України “Про охорону дитинства” та з метою якісного реагування на порушення прав та свобод дитини, поширюємо інформацію з контактами уповноважених органів серед учасників освітнього процесу закладів освіти.  

Детальніше
23.Кві.2021

22 квітня відзначається Всесвітній день Землі. В цей день в різних куточках світу проводять різноманітні акції, що покликані спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля. До цих подій долучаємось і МИ – працівники ЖДНЗ № 35 та проводимо Весняну ТОЛОКУ  на майданчиках закладу та прилеглій до нього території. Впевнені, … Продовжити читання “Весняна ТОЛОКА”

Детальніше
23.Кві.2021

Якісна дошкільна освіта – інвестиція держави у людський капітал та суспільство сталого розвитку. Як свідчать міжнародні дослідження, діти, які отримали якісну дошкільну освіту, мають кращі результати з читання у початковій школі та з математики в підлітковому віці, а також більше можливостей для самореалізації та саморозвитку в дорослому житті.  Концепція розвитку дошкільної освіти  

Детальніше
19.Кві.2021

… Весна іде – красу несе!…  Ці слова заохочують до багатьох прекрасних речей та вчинків. Відчуваєш теплий подих весни, бачиш ніжне пробудження перших рослин та квітів, помічаєш кожну зміну в природі щоднини! На території нашого дошкільного закладу, кожен з працівників, привчаючи і дітей, прагне створити справжню затишну оазу, що потопає у зелені квітів, рослин та … Продовжити читання “Благоустрій території ЖДНЗ № 35”

Детальніше