Новини

17.Лют.2020

Весело та активно пройшла розвага для дітей та їх батьків в переддень Стрітення. Запорукою духовно-морального виховання є залучення усіх учасників освітнього процесу до відродження традицій та звичаїв українського народу. Дуже вдячні батькам за їх підтримку та активну участь у дійстві!!!    

Детальніше
11.Лют.2020

Наші талановиті дівчата, “маленькі янголятка” своїм душевним виступом підкорили серця вихователів Методичного об’єднання   м. Житомира. Пишаємось юними обдаруваннями та чекаємо нових творчих досягнень!

Детальніше
23.Січ.2020

Сьогодні 23 січня 2020року на базі ЖДНЗ 35 відбулось методичне об’єднання вихователів Корольовського району міста Житомир на тему “Формування духовно-моральних основ особистості дошкільника”. До уваги колег вихователів будо представлено відкрите інтегроване заняття в різновіковій групі на тему “Щоб щасливо жити-навчить добро робити”, вихователь Корж О. П. Для психологічного розвантаження запрошених гостей, практичний психолог Ремінська С. … Продовжити читання “Формування духовно-моральних основ особистості дошкільника”

Детальніше
14.Січ.2020

Інспектори сектору зв’язків з громадськістю УПП в Житомирській області старший лейтенант поліції Йосипчук М.Д. та сержайнт поліції Онищенко Л.О. провели інтерактивне заняття та профілактичну бесіду на тему “Безпечна поведінка на дорозі” для вихованців ЖДНЗ № 35.    

Детальніше
14.Січ.2020

Щорічно в нашому закладі весело та яскраво відбуваються Свята Маланки та Василя, де діти активно залучаються до збереження українських традицій, народного фольклору, щедрують та посівають у всіх дитячих групах, зичать один одному здоров’я, миру, добра та благополуччя.

Детальніше
error: Content is protected !!