Наші групи

28.Лют.2018

Ми – малята, дошкільнята В нас умілі рученята Ми малюєм, ліпим, граєм І в природі спостерігаєм. Весело в садочку жити – ніколи тужити!!! В групі “Горобинка” з дітьми 6-го року життя  працюють вихователі Таценко Юлія Францівна та Руденко Оксана Юріївна, які впроваджують у освітній процес Програму “Впевнений старт”, розвивають дружні взаємовідносини в дитячому колективі, приділяють … Продовжити читання “Група “ГОРОБИНКА””

Детальніше
28.Лют.2018

Ми – “метелики”маленькі, Ми – охайні, чепурненькі, Ми – красиві і здорові, Ми – веселі і чудові!!! Діти 5 – року життя залюбки опановують необхідні знання і новий досвід для гармонійного та різнобічного розвитку, спостерігаючи, досліджуючи, занурюючись у дивовижний навколишній світ. Освітній процес забезпечують вихователі – Чубарова Марина Станіславівна,  Чеснокова Олена Миколаївна.

Детальніше
28.Лют.2018

Група “Сонях” – це диво! Танці, співи в ній та сміх Місця вистачить тут всім – І дорослим, і малим! А зерняток-дітлахів вихователі чекають Свою ласку і любов Щиро відкривають! Наша група “СОНЯХ” особлива тим, що в ній виховуються діти різного віку з 4 до 6 років.  Група працює за Белль – Ланкастерською системою навчання, … Продовжити читання “Група 4 – 6 – го року життя “СОНЯХ””

Детальніше
28.Лют.2018

Наша група “Квітонька” – В нас гарненькі дітоньки. Розуму навчаємось, Ми багато дізнаємось Всім навколо цікавимось. Вихователі у нас,  прямо скажем – “Вищий клас!!!” Всюди з нами, все для нас!!! Вихователі групи:   Стембківська Людмила Олександрівна та Палиш Людмила Семенівна

Детальніше
28.Лют.2018

У “Сонечку” малюки, Люблять гратись залюбки. І співати й танцювати, Ще й у ігри дружно грати. З любов’ю та усмішкою завжди стрічають діточок вихователі групи – Гаєвська Тетяна Віталіївна та Таценко Юлія Францівна, що покликані адаптувати дитину до умов дошкільного освітнього закладу, формувати  навички самообслуговування та засвоєння сенсорних еталонів у дітей раннього віку.

Детальніше
error: Content is protected !!