Психолог – соціальний педагог

01.Гру.2020

З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я Всесвітній день боротьби зі СНІДом   відзначається  щорічно з 1 грудня 1988 року. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему. За даними ООН, поширення епідемії СНІДу у світі в цілому сповільнилося. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилась на 20%. Натомість в Україні серед країн Східної Європи і Центральної … Продовжити читання “1 ГРУДНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ”

Детальніше
01.Гру.2020

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Основними завданнями акції є: привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства … Продовжити читання “Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»”

Детальніше
13.Лис.2020

Короткі оповідання про доброту та добрі справи – велика підбірка для дітей    

Детальніше
03.Лис.2020

Звертаємо увагу! Збільшився робочий час Національної дитячої “гарячої лінії” Громадської організації «Ла Страда – Україна». Національна дитяча “гаряча лінія” надає консультації в телефонному та онлайн-режимах в будні дні з 12.00 до 20.00: 0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів) або 116 111 (короткий номер безкоштовно з мобільних телефонів). Просимо звертатися у скрутній … Продовжити читання “Національна дитяча “гаряча лінія” Громадської організації «Ла Страда – Україна».”

Детальніше
31.Сер.2020

Булінг (від англ. bullying — залякування, цькування, задирання) — різновид насильства; навмисне, що не носить характеру самозахисту і не є санкціонованним нормативно-правовими актами держави, довготривале (повторюване) фізичне чи психологічне насильство з боку індивіда чи групи, які мають певні переваги (фізичні, психологічні, адміністративні тощо) стосовно індивіда, і що відбувається переважно в організованих колективах з певною особистою … Продовжити читання “Шляхи протидії булінгу”

Детальніше