Психолог – соціальний педагог

27.Бер.2019

У 2017 році прийнято Закон України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” Домашнє насильство – діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишніми чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не … Продовжити читання “Запобігання та протидія домашньому насильству”

Детальніше
01.Тра.2018

Для того щоб почуватися захищеною, дитина потребує тісного зв’язку з батьками. Але їй також важливо знати, що між ними встановлені теплі, дружні стосунки. Коли вони сваряться й виявляють домашнє насильство у ставленні один до одного в присутності дитини, вона не почувається в безпеці. Це завжди призводить до серйозних проблем у її розвитку. Занепокоєння та страх … Продовжити читання “Негативний вплив сварок батьків на дітей”

Детальніше
01.Тра.2018

  У всіх нас бувають періоди стресу. Але іноді ми навіть не підозрюємо, наскільки виснажені, навіть якщо ті, хто нас оточують, говорять нам про це. Емоційне вигорання шкодить не тільки вам, але й вашому оточенню. На жаль, молоді мами звикли ігнорувати свої емоційні потреби, адже турбота про себе, задоволення своїх потреб, навіть базових (сон, їжа) сприймається … Продовжити читання “Ознаки синдрому емоційного вигорання у матусь”

Детальніше
30.Кві.2018

Як стверджують учені, у мові ескімосів та інших північних народів є як мінімум 50 слів на позначення різних відтінків снігу. Діти-ескімоси чують ці слова в мові дорослих і поступово починають бачити зв’язок між словами та явищами навколишнього світу. Подібним чином, коли батьки говорять про емоції, діти вчаться розпізнавати їх у собі та в інших людях. … Продовжити читання “Прості способи розповісти дитині про емоції”

Детальніше
23.Кві.2018

Психологічна готовність до шкільного навчання – це певний стан психічного розвитку особистості дитини у перехідний період від дошкілля до шкільного віку, який зумовлює формування в неї здатності брати участь у шкільному навчанні. У дитини дошкільного віку не може бути сформованих «шкільних» якостей у чистому вигляді, оскільки вони, як і будь-які інші, складаються в ході тієї … Продовжити читання “Психологічна готовність дитини до школи”

Детальніше
error: Content is protected !!