Методична сторінка

23.Кві.2021

Якісна дошкільна освіта – інвестиція держави у людський капітал та суспільство сталого розвитку. Як свідчать міжнародні дослідження, діти, які отримали якісну дошкільну освіту, мають кращі результати з читання у початковій школі та з математики в підлітковому віці, а також більше можливостей для самореалізації та саморозвитку в дорослому житті.  Концепція розвитку дошкільної освіти  

Детальніше
23.Кві.2021

Базовий компонент дошкільної освіти, що є Державним стандартом дошкільної освіти в Україні, затверджено 12 січня 2021 року. Відповідний наказ розміщено на сайті Міністерства освіти і науки України. Нова редакція документа дозволить продовжити реформу дошкільної освіти з урахуванням наступності між закладом дошкільної освіти та загальної середньої освіти.  «Дошкільна освіта є невід’ємним складником та першим рівнем у … Продовжити читання “Базовий компонент дошкільної освіти – 2021”

Детальніше
19.Кві.2021

… Весна іде – красу несе!…  Ці слова заохочують до багатьох прекрасних речей та вчинків. Відчуваєш теплий подих весни, бачиш ніжне пробудження перших рослин та квітів, помічаєш кожну зміну в природі щоднини! На території нашого дошкільного закладу, кожен з працівників, привчаючи і дітей, прагне створити справжню затишну оазу, що потопає у зелені квітів, рослин та … Продовжити читання “Благоустрій території ЖДНЗ № 35”

Детальніше
16.Кві.2021

Творчість відкриває в дитячій душі ті потаємні куточки, в яких дрімають джерела добрих почуттів.

Детальніше
06.Кві.2021

Поливали квiточки, щоб цвiли на радiсть дiточкам!  Вихователі формують екологічну свідомість вихованців, починаючи з  раннього віку. Діти змалку привчаються спостерігати і доглядати за рослинами, любити й берегти природу.  

Детальніше