Для батьків

17.Лют.2020

Весело та активно пройшла розвага для дітей та їх батьків в переддень Стрітення. Запорукою духовно-морального виховання є залучення усіх учасників освітнього процесу до відродження традицій та звичаїв українського народу. Дуже вдячні батькам за їх підтримку та активну участь у дійстві!!!    

Детальніше
11.Лют.2020

Наші талановиті дівчата, “маленькі янголятка” своїм душевним виступом підкорили серця вихователів Методичного об’єднання   м. Житомира. Пишаємось юними обдаруваннями та чекаємо нових творчих досягнень!

Детальніше
14.Січ.2020

Інспектори сектору зв’язків з громадськістю УПП в Житомирській області старший лейтенант поліції Йосипчук М.Д. та сержайнт поліції Онищенко Л.О. провели інтерактивне заняття та профілактичну бесіду на тему “Безпечна поведінка на дорозі” для вихованців ЖДНЗ № 35.    

Детальніше
27.Бер.2019

У 2017 році прийнято Закон України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” Домашнє насильство – діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишніми чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не … Продовжити читання “Запобігання та протидія домашньому насильству”

Детальніше
07.Тра.2018

В сім’ї є діти В сім’ї є діти — це важливо. Бо діти — наше майбуття. Вони і клопіт наш, і диво… Вони — це наше все життя. Бо діти зіткані з любові, Із ласки, пестощів, турбот. І ми для них на все готові, Яким не був би поворот… Та треба всім запам’ятати, Що дисципліна … Продовжити читання “В сім’ї є діти…”

Детальніше
error: Content is protected !!