Для батьків

27.Бер.2019

У 2017 році прийнято Закон України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” Домашнє насильство – діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишніми чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не … Продовжити читання “Запобігання та протидія домашньому насильству”

Детальніше
07.Тра.2018

В сім’ї є діти В сім’ї є діти — це важливо. Бо діти — наше майбуття. Вони і клопіт наш, і диво… Вони — це наше все життя. Бо діти зіткані з любові, Із ласки, пестощів, турбот. І ми для них на все готові, Яким не був би поворот… Та треба всім запам’ятати, Що дисципліна … Продовжити читання “В сім’ї є діти…”

Детальніше
01.Тра.2018

Для того щоб почуватися захищеною, дитина потребує тісного зв’язку з батьками. Але їй також важливо знати, що між ними встановлені теплі, дружні стосунки. Коли вони сваряться й виявляють домашнє насильство у ставленні один до одного в присутності дитини, вона не почувається в безпеці. Це завжди призводить до серйозних проблем у її розвитку. Занепокоєння та страх … Продовжити читання “Негативний вплив сварок батьків на дітей”

Детальніше
01.Тра.2018

  У всіх нас бувають періоди стресу. Але іноді ми навіть не підозрюємо, наскільки виснажені, навіть якщо ті, хто нас оточують, говорять нам про це. Емоційне вигорання шкодить не тільки вам, але й вашому оточенню. На жаль, молоді мами звикли ігнорувати свої емоційні потреби, адже турбота про себе, задоволення своїх потреб, навіть базових (сон, їжа) сприймається … Продовжити читання “Ознаки синдрому емоційного вигорання у матусь”

Детальніше
27.Лют.2018

Не робіть роботу за дітей! Щоб дитина навчилася приймати рішення і робити висновки, батькам необхідно виробити звичку ставити йому навідні питання, а не давати вказівки і готові алгоритми. Дитина пролила воду на підлогу – не поспішайте витирати калюжу, краще нагадаєте, де узяти паперовий рушник або ганчірку. Заохочуйте самостійну гру Надайте дітям можливість побути самими собою, … Продовжити читання “Поради батькам “Не робіть роботу за дітей!””

Детальніше
error: Content is protected !!