Для батьків

30.Кві.2021

Великдень – одне з найочікуваніших дітьми свят, адже саме у цей день вони нарешті зможуть поласувати такими унікальними смаколиками як паски та крашанки.  В більшості родин існує традиція підготовки та святкування: ретельно прибирають та очищують оселю та власні думки, готують різноманітні смаколики, випікаються духмяні паски, спілкуються в колі рідних, дідусі та бабусі  передають свою мудрість … Продовжити читання “Готуємось до Великодня”

Детальніше
26.Кві.2021

На виконання Закону України “Про охорону дитинства” та з метою якісного реагування на порушення прав та свобод дитини, поширюємо інформацію з контактами уповноважених органів серед учасників освітнього процесу закладів освіти.  

Детальніше
23.Кві.2021

22 квітня відзначається Всесвітній день Землі. В цей день в різних куточках світу проводять різноманітні акції, що покликані спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля. До цих подій долучаємось і МИ – працівники ЖДНЗ № 35 та проводимо Весняну ТОЛОКУ  на майданчиках закладу та прилеглій до нього території. Впевнені, … Продовжити читання “Весняна ТОЛОКА”

Детальніше
16.Кві.2021

Творчість відкриває в дитячій душі ті потаємні куточки, в яких дрімають джерела добрих почуттів.

Детальніше
06.Кві.2021

Поливали квiточки, щоб цвiли на радiсть дiточкам!  Вихователі формують екологічну свідомість вихованців, починаючи з  раннього віку. Діти змалку привчаються спостерігати і доглядати за рослинами, любити й берегти природу.  

Детальніше